Лали Еспосито
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Лали и Питер - Повторно заедно

Go down 
АвторПорака
*Maya
Портал Уредувач
*Maya


Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Лали и Питер - Повторно заедно Empty
ПишувањеПредмет: Лали и Питер - Повторно заедно   Лали и Питер - Повторно заедно EmptyВто Јан 19, 2010 12:21 am

За сите нивни верни фанови:За нивната врска не се знаеше многу,дали одат или пак не.А,сега радосна вест-Да,Пит и Лали се повторно заедно.Причината зошто раскинале одреден период не ја кажаа но меѓутоа Ланзани проговори вчера на прашањето на една новинарка дека да-тој и Лали се пак заедно.Тој кажа дека Лали е една од најважните личности во неговиот чивот и дека многу ја сака.
Вака звучеше тоа-Па со една фраза
Лали е најдоброто што ми се случило во животот,
а потоа Лали потврди дека повторно се заедно...
Па Лалитер,со среќа во врската.Лали и Питер - Повторно заедно 626085mariana%20esposito%202%20beso%20en%20la%20boca

_________________
Лали и Питер - Повторно заедно A3ce7955640894 Лали и Питер - Повторно заедно C3181c55640895 Лали и Питер - Повторно заедно D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
 
Лали и Питер - Повторно заедно
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Лали раскина со Питер Ланзани?
» Лали и Пит
» Лали во Floricienta
» Тетоважата на Лали
» Интервју со Лали

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Портал новости-
Отиди до: