Лали Еспосито
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Лали за Пињеиро 2009

Go down 
АвторПорака
*Maya
Портал Уредувач
*Maya


Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Лали за Пињеиро 2009 Empty
ПишувањеПредмет: Лали за Пињеиро 2009   Лали за Пињеиро 2009 EmptyВто Јан 19, 2010 12:32 am

Мариана Еспосито стана дел од кампањата за облека на Piñeiro Producciones, чиј модел е исто така и Кандела Ветрано (Тефи). Кампањата се вика "Dios las cria" ("Израснати/одгледани од Бога"). Тука може да видите дел од сликите за кампањата.


Лали за Пињеиро 2009 2qn8wew500x335

https://2img.net/r/ihimizer/img33/8597/2qn8wew500x335.jpg

https://2img.net/r/ihimizer/i/1247751576126f.jpg

https://2img.net/r/ihimizer/i/287f9s3.jpg

https://2img.net/r/ihimizer/i/13zmr1s.jpg

https://2img.net/r/ihimizer/i/33u8lec.jpg

https://2img.net/r/ihimizer/i/wl8507.jpg[img]https://2img.net/r/ihimizer/img33/8597/2qn8wew500x335.jpg

_________________
Лали за Пињеиро 2009 A3ce7955640894 Лали за Пињеиро 2009 C3181c55640895 Лали за Пињеиро 2009 D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
 
Лали за Пињеиро 2009
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Лали и Пит
» Интервју со Лали
» Лали учи да вози
» Тетоважата на Лали
» Лали најгласана тинајџерка

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Портал новости-
Отиди до: