Лали Еспосито
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Лали учи да вози

Go down 
АвторПорака
*Maya
Портал Уредувач
*Maya


Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Лали учи да вози Empty
ПишувањеПредмет: Лали учи да вози   Лали учи да вози EmptyВто Јан 19, 2010 12:34 am

Лали учи да вози
Лали учи да вози тоа го кажаа Теам Ангелс кои секогаш ги следат Ангелите,така сега ја следеја Лали како учи да вози..Таа се надева дека во скоро време ќе научи да вози и да добие возачка еве видео од тоа како Лали учи да вози

Лали по неке време исто така се регистрира за да може да вози сигурно во скоро време таа ќе успеее да добие возачка но Лали и од тоа направи видео со Теам Ангелчињата

_________________
Лали учи да вози A3ce7955640894 Лали учи да вози C3181c55640895 Лали учи да вози D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
 
Лали учи да вози
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Лали и Пит
» Тетоважата на Лали
» Интервју со Лали
» Лали најгласана тинајџерка
» Лали и Кандела

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Портал новости-
Отиди до: