Лали Еспосито
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Лали најгласана тинајџерка

Go down 
АвторПорака
*Maya
Портал Уредувач
*Maya


Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Лали најгласана тинајџерка Empty
ПишувањеПредмет: Лали најгласана тинајџерка   Лали најгласана тинајџерка EmptyВто Јан 19, 2010 12:49 am

Познатата актерка која ја толкува улогата на "Мар" во Ангели беше најмногу гласана и победи во категоријата за најдобра актерка тинајџерка за наградите Pronto.

Позиции

Mariana Esposito: 6260 votos (61.4%)
Florencia Bertotti: 2153 votos (21.1%)
Emilia Attias: 1166 votos (11.4%)
Violeta Urtizberea: 616 votos (6%)

Актерката која е секогаш благодарна на своите фанови им ја остави следнава порака :
"Благодарам за сите што гласаа, јас го сакам тоа што го работам и вие во тоа ме подржувате за мене тоа е единствено...многу сум изненадена и среќна за номинацијата но најмногу поради тоа што сум изгласана.Благодарам за љубовта која ми ја давате секој ден...се е за вас...ве сака Лали . "

Лали најгласана тинајџерка Mariana-Esposito-casi-angeles-343442_294_380

_________________
Лали најгласана тинајџерка A3ce7955640894 Лали најгласана тинајџерка C3181c55640895 Лали најгласана тинајџерка D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
 
Лали најгласана тинајџерка
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Лали и Пит
» Тетоважата на Лали
» Интервју со Лали
» Лали учи да вози
» Лали и Кандела

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Портал новости-
Отиди до: