Лали Еспосито
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Новиот изглед на Мариана Еспосито (Лали)

Go down 
АвторПорака
*Maya
Портал Уредувач
*Maya


Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Новиот изглед на Мариана Еспосито (Лали) Empty
ПишувањеПредмет: Новиот изглед на Мариана Еспосито (Лали)   Новиот изглед на Мариана Еспосито (Лали) EmptyВто Јан 19, 2010 1:05 am

Членовите на Ангели ги искористија празниците и повеќето од нив направија промени во нивниот изглед за новата сезона на Ангели.Во овој случај тоа е Mariana Esposito позната на сите како Lali. Денес Понеделник 28 Декември се појавија сликите во кои таа се гледа со некои фанови, па дури и пријатели со својот нов изглед.Па како ви се допаѓа?

Новиот изглед на Мариана Еспосито (Лали) 24154173

Новиот изглед на Мариана Еспосито (Лали) 65796683

_________________
Новиот изглед на Мариана Еспосито (Лали) A3ce7955640894 Новиот изглед на Мариана Еспосито (Лали) C3181c55640895 Новиот изглед на Мариана Еспосито (Лали) D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
 
Новиот изглед на Мариана Еспосито (Лали)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Почетоците на Мариана Еспосито (Лали)
» Мариана Еспосито во кампања против загадување
» Интервју со Лали
» Еспосито Кафана
» Лали учи да вози

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Портал новости-
Отиди до: