Лали Еспосито
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Чив фан сте?

Go down 
АвторПорака
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Чив фан сте? Empty
ПишувањеПредмет: Чив фан сте?   Чив фан сте? EmptyЧет Јан 07, 2010 10:48 pm

Чив ФАН сте?
Јас сум на Р.Б. и Софија Манева Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 23
Location : Дома

Чив фан сте? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Чив фан сте?   Чив фан сте? EmptyПет Јан 08, 2010 2:38 pm

На Џастин Бибер

_________________
Чив фан сте? Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

Чив фан сте? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Чив фан сте?   Чив фан сте? EmptyСаб Јан 09, 2010 12:04 am

На Аврил I love you

_________________
Чив фан сте? 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 24
Location : Home Sweet Home

Чив фан сте? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Чив фан сте?   Чив фан сте? EmptyСре Јан 13, 2010 2:14 pm

На никој Very Happy I love you
Вратете се на почетокот Go down
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 23
Location : Дома

Чив фан сте? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Чив фан сте?   Чив фан сте? EmptyЧет Јан 14, 2010 12:44 pm

Kova4 напиша:
На никој Very Happy I love you
Епа ако не си на никој не си ни морала да пишеш
И ја додавам Аврил ,Селена и Мајли

_________________
Чив фан сте? Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
lara casi angeles

lara casi angeles

Posts : 32
Парички : 37
Репутација : 0
Join date : 2010-02-19

Чив фан сте? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Чив фан сте?   Чив фан сте? EmptyСаб Фед 20, 2010 11:00 pm

на лали најголем........и ангели секако

исто така ина:лехтон местер,чејс крафорд,хилари свонк,вентворт милер,селена,мајли,деми,адриана лима,слаткар и на групата која се распадна ребелде
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Чив фан сте? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Чив фан сте?   Чив фан сте? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Чив фан сте?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Општо :: Оф топик-
Отиди до: