Лали Еспосито
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Чита девојки 2/The Cheetah Girls 2

Go down 
АвторПорака
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 22
Location : Дома

Чита девојки 2/The Cheetah Girls 2 Empty
ПишувањеПредмет: Чита девојки 2/The Cheetah Girls 2   Чита девојки 2/The Cheetah Girls 2 EmptyСаб Јан 09, 2010 12:21 am

Режија: Оз Скот
Сценарио: Дебора Грегори, Алисон Тејлор

Четирите тинејџерки од групата Чита девојки се пријавуваат на музички фестивал во Барселона.

Улоги: Рејвен Симон, Кели Вилијамс, Лин Витфилд

Година на производство: 2006

Чита девојки 2/The Cheetah Girls 2 Cita-devojki2-120x160

_________________
Чита девојки 2/The Cheetah Girls 2 Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Чита девојки 2/The Cheetah Girls 2 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Чита девојки 2/The Cheetah Girls 2   Чита девојки 2/The Cheetah Girls 2 EmptyСаб Јан 09, 2010 1:50 pm

Па шо знам...добар филм(иако има и подобри) santa

_________________
Чита девојки 2/The Cheetah Girls 2 A3ce7955640894 Чита девојки 2/The Cheetah Girls 2 C3181c55640895 Чита девојки 2/The Cheetah Girls 2 D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
 
Чита девојки 2/The Cheetah Girls 2
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Филмови :: Играни Филмови-
Отиди до: