Лали Еспосито
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 *Галеријата на *Софекс*

Go down 
АвторПорака
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

*Галеријата на *Софекс* Empty
ПишувањеПредмет: *Галеријата на *Софекс*   *Галеријата на *Софекс* EmptyСре Јан 13, 2010 2:51 pm

Еве тема и за мене!

После ќе поставам мои изработки зошто сега не можам! Neutral

Е па можете да нарачувате! Very Happy

_________________
*Галеријата на *Софекс* 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

*Галеријата на *Софекс* Empty
ПишувањеПредмет: Re: *Галеријата на *Софекс*   *Галеријата на *Софекс* EmptyСре Јан 13, 2010 4:24 pm

Извинете за пост врз пост еве некои мои изработки:

*Галеријата на *Софекс* 2nsotgi

*Галеријата на *Софекс* 69jo78

*Галеријата на *Софекс* 2ur2jpw

*Галеријата на *Софекс* 29omljt

КОМЗЗ И ПОРАЧКИ!

_________________
*Галеријата на *Софекс* 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 24
Location : Home Sweet Home

*Галеријата на *Софекс* Empty
ПишувањеПредмет: Re: *Галеријата на *Софекс*   *Галеријата на *Софекс* EmptyСре Јан 13, 2010 4:33 pm

Ај за мене една од Лали,Еуге,Рочи и Еми
а иначе супер ти се Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 23
Location : Дома

*Галеријата на *Софекс* Empty
ПишувањеПредмет: Re: *Галеријата на *Софекс*   *Галеријата на *Софекс* EmptyЧет Јан 14, 2010 12:45 pm

Вау на што работиш?

_________________
*Галеријата на *Софекс* Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

*Галеријата на *Софекс* Empty
ПишувањеПредмет: Re: *Галеријата на *Софекс*   *Галеријата на *Софекс* EmptyЧет Јан 14, 2010 6:46 pm

Eве за Кова4 со

лали

*Галеријата на *Софекс* 5jto9l

*Галеријата на *Софекс* 295whhw

Еуге

*Галеријата на *Софекс* 2u7c8ds

*Галеријата на *Софекс* 34h89sk


Рочи
*Галеријата на *Софекс* 2s007s8

*Галеријата на *Софекс* Vebpk2

Еми

*Галеријата на *Софекс* 30nhmz7

*Галеријата на *Софекс* Fk0h09

Hope u like ti!

И Анчи работам на пикник!

КОМЗЗ И НАРАЧКИ!

_________________
*Галеријата на *Софекс* 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 24
Location : Home Sweet Home

*Галеријата на *Софекс* Empty
ПишувањеПредмет: Re: *Галеријата на *Софекс*   *Галеријата на *Софекс* EmptyЧет Јан 14, 2010 6:49 pm

Супер се тенкс ама мозит една кај 6о се заедно
? Question
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

*Галеријата на *Софекс* Empty
ПишувањеПредмет: Re: *Галеријата на *Софекс*   *Галеријата на *Софекс* EmptyЧет Јан 14, 2010 7:32 pm

Kova4 напиша:
Супер се тенкс ама мозит една кај 6о се заедно
? Question

Koи да се заедно?
Сите (Еми, Вале, Мар и Еуге)?

_________________
*Галеријата на *Софекс* 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 23
Location : Дома

*Галеријата на *Софекс* Empty
ПишувањеПредмет: Re: *Галеријата на *Софекс*   *Галеријата на *Софекс* EmptyПет Јан 15, 2010 11:35 am

Многу е убавоо! Може еден со Телор еве слика

КлиК

_________________
*Галеријата на *Софекс* 2dhi5pk
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
https://lali-esposito.forummk.com
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 24
Location : Home Sweet Home

*Галеријата на *Софекс* Empty
ПишувањеПредмет: Re: *Галеријата на *Софекс*   *Галеријата на *Софекс* EmptyПет Јан 15, 2010 11:51 am

*sofeks*Very Happy напиша:
Kova4 напиша:
Супер се тенкс ама мозит една кај 6о се заедно
? Question

Koи да се заедно?
Сите (Еми, Вале, Мар и Еуге)?
Да
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

*Галеријата на *Софекс* Empty
ПишувањеПредмет: Re: *Галеријата на *Софекс*   *Галеријата на *Софекс* EmptyПет Јан 15, 2010 5:48 pm

Те молам ако имаш слика да поставиш! Плз! Wink

_________________
*Галеријата на *Софекс* 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 24
Location : Home Sweet Home

*Галеријата на *Софекс* Empty
ПишувањеПредмет: Re: *Галеријата на *Софекс*   *Галеријата на *Софекс* EmptyПет Јан 15, 2010 5:53 pm

ама неам од сите заедно
имам ама е ве4е напраена
ако сака6 по пп да ти пратам по4е ама аод секој посебно
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

*Галеријата на *Софекс* Empty
ПишувањеПредмет: Re: *Галеријата на *Софекс*   *Галеријата на *Софекс* EmptyНед Јан 17, 2010 11:56 am

Извини Јана што не ја видоф пораката порано! Rolling Eyes

Еве за тебе Јана

*Галеријата на *Софекс* S453sl

*Галеријата на *Софекс* 9svzgz

и Кова4 пушти ми преку ПП!

_________________
*Галеријата на *Софекс* 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 23
Location : Дома

*Галеријата на *Софекс* Empty
ПишувањеПредмет: Re: *Галеријата на *Софекс*   *Галеријата на *Софекс* EmptyНед Фед 21, 2010 11:36 am

Иако работиш на пикник изработките ти се прекрасни!

_________________
*Галеријата на *Софекс* Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
*Галеријата на *Софекс* Empty
ПишувањеПредмет: Re: *Галеријата на *Софекс*   *Галеријата на *Софекс* Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
*Галеријата на *Софекс*
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Општо :: Фотошоп-
Отиди до: