Лали Еспосито
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Тетоважата на Лали

Go down 
АвторПорака
*Maya
Портал Уредувач
*Maya


Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Тетоважата на Лали Empty
ПишувањеПредмет: Тетоважата на Лали   Тетоважата на Лали EmptyПон Јан 18, 2010 11:58 pm

За време на фотосесијата за списанието Gente можеше да се забележи новата тетоважа на Лали која пак се наоѓа на исто место како и онаа на Еугенија...на вратот.Тетоважата на Лали K2k22q

_________________
Тетоважата на Лали A3ce7955640894 Тетоважата на Лали C3181c55640895 Тетоважата на Лали D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
 
Тетоважата на Лали
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Лали и Пит
» Лали учи да вози
» Интервју со Лали
» Лали за Пињеиро 2009
» Лали најгласана тинајџерка

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Портал новости-
Отиди до: