Лали Еспосито
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Продавница

Go down 
АвторПорака
emu6

emu6

Posts : 6
Парички : 8
Репутација : 0
Join date : 2010-01-31
Age : 24
Location : Битола

Продавница Empty
ПишувањеПредмет: Продавница   Продавница EmptyВто Фед 02, 2010 6:38 pm

во оваа игра нарачуваме и плаќаме. ќе нарачате нешто и ќе платите и некој ќе ви го постави (од ценовникот)
еве ги основните пари:
Продавница 2vw8wu1
ќе ги сечите парите кога ќе ви треба некоја пара:
исто така јас ќе направам ценовник во тој ценовник можите вие и директ да ги оставите парите:
10 euros coca- cola - Продавница Rl9auu
20 euros coca- cola- small- Продавница 2e5moon
200 euros cooked chicken- Продавница 207rsr7
20 euros- juice by carrot- Продавница Kboklf
20 euros- juice by apple- Продавница 2h3a8tc
20 euros - juice by orange- Продавница 2i7a7v4
200 euros- meet balls- Продавница Ipaavo
30 euros- fruit salad No.1- Продавница 11hsykz
30 euros- fruit salad No.2- Продавница 2lu4eah
30 euros- fruit salad No.3- Продавница 2yxm6h2
400 euros- fast food- Продавница O0rort
100 euros- sandwich- Продавница 282qpw6
500 euros- pizza- Продавница 33c6h4m
500 euros- cooked fish- Продавница 28a4vmr

секако дека има и купување на куќи, и мебел еве го ценовникот:
ова се куќите на продажба:
3000 euros- house No.1- Продавница 2yobgab
4000 euros- house No.2- Продавница 16byosj
5000 euros- house No.3- Продавница 27y4ubd
еве ви и кревети за во дневна соба:
1050 euros- Продавница 6p5bae
2000 euros- Продавница 2yxn9g2
2050 euros- Продавница 1zznwpv
кујни:
2000 euros- Продавница Nqupw
2050 euros- Продавница Et88cp
мислам дека е доста за сега. па играјте и забавувај те се!!
Едит(бај Ан4и):Насловот го променив бидејки треба да биде со голема буква ...
Вратете се на почетокот Go down
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 22
Location : Дома

Продавница Empty
ПишувањеПредмет: Re: Продавница   Продавница EmptyЧет Фед 04, 2010 7:25 pm

Малце ти е нереална затоа што неможе пица 500 евра а кревет 2000

_________________
Продавница Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
 
Продавница
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Форумски Игри-
Отиди до: