Лали Еспосито
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Лали раскина со Питер Ланзани?

Go down 
АвторПорака
An4i
Модератор
An4i


Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 24
Location : Дома

Лали раскина со Питер Ланзани? Empty
ПишувањеПредмет: Лали раскина со Питер Ланзани?   Лали раскина со Питер Ланзани? EmptyЧет Јун 17, 2010 1:43 pm

Лали раскина со Питер Ланзани? 1270279825947_f
Во најновиот број на списанието Popstar , Лали Еспосито ( Мар ) даваше интервју во кое збореше за својот живот,а најмногу за ЉУБОВТА.Имено,Лали беше прашана на многу прашања на кој се разочараа многу фанови на парот Лалитер или Лали+Пит.
Eве некој од прашањата:

Дали е вистина дека раскина со Питер?
-Во моментов сум сама.

Со ова потврдуваш дека раскина со Питер?
-Секогаш бев соло.Верувале или не денес сум соло.Да кажеме дека сум многу заљубена во моите пријатели,во целата екипа.

Имаш желба повторно да се заљубиш?
Нееее..добро ми е
и вака. Заљубена сум во многу работи

Во што си заљубена?
Во тоа што го правам и во моите
другари кои ги сакам со целото срце

Некој план за во иднина?
Понатаму сакам да студирам


Ви оставаме да ги погледнете скеновите од ова ова списание:
Лали раскина со Питер Ланзани? 2nrhmroaaa
Лали раскина со Питер Ланзани? 973b7p

_________________
Лали раскина со Питер Ланзани? Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
 
Лали раскина со Питер Ланзани?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Лали и Питер - Повторно заедно
» Лали и Пит
» Лали учи да вози
» Тетоважата на Лали
» Интервју со Лали

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Портал новости-
Отиди до: