Лали Еспосито
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Барања и објаснувања

Go down 
АвторПорака
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 23
Location : Дома

Барања и објаснувања Empty
ПишувањеПредмет: Барања и објаснувања   Барања и објаснувања EmptyСаб Ное 14, 2009 10:01 am

Овде можете да прашате се поврзано со фотошоп и секако да побарате некоја текстура,фонт,четка и сл.
Вратете се на почетокот Go down
https://lali-esposito.forummk.com
 
Барања и објаснувања
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Општо :: Фотошоп-
Отиди до: