Лали Еспосито
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Kако си поминавте во школо?

Go down 
АвторПорака
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

Kако си поминавте во школо? Empty
ПишувањеПредмет: Kако си поминавте во школо?   Kако си поминавте во школо? EmptyСре Ное 25, 2009 2:07 pm

Денес, вчера и завчера не бев зошто сум настината. А вие?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 23
Location : Дома

Kако си поминавте во школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kако си поминавте во школо?   Kако си поминавте во школо? EmptyСре Ное 25, 2009 3:21 pm

Јас..убаво...малце сум изнервирана али..ајт...
Вратете се на почетокот Go down
https://lali-esposito.forummk.com
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

Kако си поминавте во школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kако си поминавте во школо?   Kако си поминавте во школо? EmptyПет Ное 27, 2009 9:54 pm

Денес така-така! Правефме тест по хемија и ми беше малку страв! И така. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 23
Location : Дома

Kако си поминавте во школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kако си поминавте во школо?   Kако си поминавте во школо? EmptyПет Ное 27, 2009 10:32 pm

Мене не ме испрашвеше.Си уживав Very Happy Цврцко ми стаде 5. хехех
Вратете се на почетокот Go down
https://lali-esposito.forummk.com
Thianna

Thianna

Posts : 33
Парички : 39
Репутација : 0
Join date : 2009-11-28

Kако си поминавте во школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kако си поминавте во школо?   Kако си поминавте во школо? EmptyПон Ное 30, 2009 5:45 pm

Си отидоф од на физика дек ме болеше стомакот, па пред тоа ни даваа учебници и тоа..
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

Kако си поминавте во школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kако си поминавте во школо?   Kако си поминавте во школо? EmptyПет Дек 04, 2009 8:12 pm

Не беф 2 дена! Имаф температура! Аман!!! Suspect Mad Mad

_________________
Kако си поминавте во школо? 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 23
Location : Дома

Kако си поминавте во школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kако си поминавте во школо?   Kако си поминавте во школо? EmptyПон Дек 21, 2009 9:45 pm

Интересно беше....имавме скратени часови и на мали одмори бевме надвор пред школо дека има мраз и се лизгвме на него Very Happy Laughing Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Kако си поминавте во школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kако си поминавте во школо?   Kако си поминавте во школо? EmptyПон Дек 21, 2009 10:38 pm

Суперр
Вратете се на почетокот Go down
KiKuFPosts : 1
Парички : 3
Репутација : 0
Join date : 2009-12-23
Age : 24

Kако си поминавте во школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kако си поминавте во школо?   Kако си поминавте во школо? EmptyСре Дек 23, 2009 2:45 pm

Појма немам само испрашвеше..хехе Very Happy


Последната промена е направена од KiKuF на Сре Дек 23, 2009 2:49 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Kако си поминавте во школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kако си поминавте во школо?   Kако си поминавте во школо? EmptyСре Дек 23, 2009 3:28 pm

Супер! cheers
Вратете се на почетокот Go down
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 23
Location : Дома

Kако си поминавте во школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kако си поминавте во школо?   Kако си поминавте во школо? EmptyСре Дек 23, 2009 5:56 pm

Simonka19 напиша:
Супер! cheers
Вратете се на почетокот Go down
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 23
Location : Дома

Kако си поминавте во школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kако си поминавте во школо?   Kако си поминавте во школо? EmptyСре Дек 23, 2009 10:58 pm

Мислењата се едитирани.

_________________
Kако си поминавте во школо? 2dhi5pk
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
https://lali-esposito.forummk.com
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Kако си поминавте во школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kако си поминавте во школо?   Kако си поминавте во школо? EmptyЧет Дек 24, 2009 2:28 pm

Зш?

Иначе најлошо до сега!
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

Kако си поминавте во школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kако си поминавте во школо?   Kако си поминавте во школо? EmptyПет Дек 25, 2009 3:01 pm

Најубооо! Добиф мн 5ки и мислам дека ќе поминам со сите 5ки! Ако е така ќе се исплати трудот! cheers cheers

_________________
Kако си поминавте во школо? 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Kако си поминавте во школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kако си поминавте во школо?   Kако си поминавте во школо? EmptyПет Дек 25, 2009 4:18 pm

Па добро беше денес,општество 5ка дефинитивно,а математика 3кааааа! Shocked
ГЛУПА сум.....
ИНАЧЕ нај нај ми е дека во СРЕДА правиме ЖУРКА во школооо!
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

Kако си поминавте во школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kако си поминавте во школо?   Kако си поминавте во школо? EmptyПет Дек 25, 2009 4:25 pm

Simonka19 напиша:
Па добро беше денес,општество 5ка дефинитивно,а математика 3кааааа! Shocked
ГЛУПА сум.....
ИНАЧЕ нај нај ми е дека во СРЕДА правиме ЖУРКА во школооо!

Ние во вторник прајме! Јеее! Одвај чекам! cheers

_________________
Kако си поминавте во школо? 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Kако си поминавте во школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kако си поминавте во школо?   Kако си поминавте во школо? EmptyНед Јан 03, 2010 12:44 am

РАСПУСТ! flower
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

Kако си поминавте во школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kако си поминавте во школо?   Kако си поминавте во школо? EmptyСре Јан 20, 2010 6:43 pm

Се знај ! Одма со учење бла бла блаа... Suspect

_________________
Kако си поминавте во школо? 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 23
Location : Дома

Kако си поминавте во школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kако си поминавте во школо?   Kако си поминавте во школо? EmptyСре Јан 20, 2010 10:56 pm

*sofeks*Very Happy напиша:
Се знај ! Одма со учење бла бла блаа... Suspect

_________________
Kако си поминавте во школо? Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 24
Location : Home Sweet Home

Kако си поминавте во школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kако си поминавте во школо?   Kако си поминавте во школо? EmptyЧет Јан 21, 2010 2:08 pm

*sofeks*Very Happy напиша:
Се знај ! Одма со учење бла бла блаа... Suspect
Вратете се на почетокот Go down
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 23
Location : Дома

Kако си поминавте во школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kако си поминавте во школо?   Kако си поминавте во школо? EmptyЧет Јан 21, 2010 7:05 pm

Досадно..........одма некои инспектори од 2 Февруари ,па сеа ни се закануваат ке ни намалеле оцени Smile

_________________
Kако си поминавте во школо? Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 24
Location : Home Sweet Home

Kако си поминавте во школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kако си поминавте во школо?   Kако си поминавте во школо? EmptyЧет Јан 21, 2010 8:45 pm

Како0 не 4е намалелееееееееееееее
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

Kако си поминавте во школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kако си поминавте во школо?   Kако си поминавте во школо? EmptyПет Јан 22, 2010 2:40 pm

Арно.... да се речи. Wink

_________________
Kако си поминавте во школо? 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 23
Location : Дома

Kако си поминавте во школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kако си поминавте во школо?   Kако си поминавте во школо? EmptyПет Јан 22, 2010 8:00 pm

Па да Ковач можно е и тоа,цела недела на часови ке ни седат

_________________
Kако си поминавте во школо? Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Kако си поминавте во школо? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Kако си поминавте во школо?   Kако си поминавте во школо? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Kако си поминавте во школо?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Општо :: Оф топик-
Отиди до: