Лали Еспосито
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Дали ги читате лектирите?

Go down 

Дали ги читате лектирите?
ДА
Дали ги читате лектирите? Vote_lcap89%Дали ги читате лектирите? Vote_rcap
 89% [ 8 ]
НЕ
Дали ги читате лектирите? Vote_lcap11%Дали ги читате лектирите? Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Општо гласови : 9
 

АвторПорака
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

Дали ги читате лектирите? Empty
ПишувањеПредмет: Дали ги читате лектирите?   Дали ги читате лектирите? EmptyСре Ное 25, 2009 2:25 pm

Јас ги читам скоро сите лектири освен тие што се досадни!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Thianna

Thianna

Posts : 33
Парички : 39
Репутација : 0
Join date : 2009-11-28

Дали ги читате лектирите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ги читате лектирите?   Дали ги читате лектирите? EmptyСаб Ное 28, 2009 7:45 pm

јас само училишните!
Вратете се на почетокот Go down
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 23
Location : Дома

Дали ги читате лектирите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ги читате лектирите?   Дали ги читате лектирите? EmptyСаб Дек 19, 2009 11:36 pm

Thianna напиша:
јас само училишните!
и јас
Вратете се на почетокот Go down
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Дали ги читате лектирите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ги читате лектирите?   Дали ги читате лектирите? EmptyПон Дек 21, 2009 10:40 pm

Јас неможам на школо,ги читам за летниот распуст ама кога не стигам тичер ќе ни каже која ни е и ќе ја прочитам
Вратете се на почетокот Go down
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 24
Location : Home Sweet Home

Дали ги читате лектирите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ги читате лектирите?   Дали ги читате лектирите? EmptyЧет Јан 14, 2010 2:20 pm

An4i напиша:
Thianna напиша:
јас само училишните!
и јас

А кој други? Very Happy Question
Вратете се на почетокот Go down
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 23
Location : Дома

Дали ги читате лектирите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ги читате лектирите?   Дали ги читате лектирите? EmptyВто Јан 19, 2010 12:17 pm

ПФФФФФФ Па има и други книги ,можеш да си земеш во библиотека

_________________
Дали ги читате лектирите? Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
*Maya
Портал Уредувач
*Maya

Posts : 74
Парички : 92
Репутација : 0
Join date : 2009-11-29

Дали ги читате лектирите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ги читате лектирите?   Дали ги читате лектирите? EmptyВто Јан 19, 2010 1:32 pm

Јас моментално читам книга "Знаеш ли да чуваш тајна?" но не ми е за на школо Razz
интересна е...ви ја препорачувам Twisted Evil

_________________
Дали ги читате лектирите? A3ce7955640894 Дали ги читате лектирите? C3181c55640895 Дали ги читате лектирите? D5915955640897
Вратете се на почетокот Go down
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 24
Location : Home Sweet Home

Дали ги читате лектирите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ги читате лектирите?   Дали ги читате лектирите? EmptyВто Јан 19, 2010 6:50 pm

An4i напиша:
ПФФФФФФ Па има и други книги ,можеш да си земеш во библиотека

Да ама само да знај6 ти јас колку ги 4итам.................
Вратете се на почетокот Go down
lara casi angeles

lara casi angeles

Posts : 32
Парички : 37
Репутација : 0
Join date : 2010-02-19

Дали ги читате лектирите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ги читате лектирите?   Дали ги читате лектирите? EmptyСаб Фед 20, 2010 10:54 pm

тие за во училиште морам

а инаку и онака....како хоби си читам многу...обожавам книги,списанија...
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Дали ги читате лектирите? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали ги читате лектирите?   Дали ги читате лектирите? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали ги читате лектирите?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Општо :: Оф топик-
Отиди до: