Лали Еспосито
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Гласање во врска со личностите од Скоро Ангели

Go down 
АвторПорака
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 23
Location : Дома

Гласање во врска со личностите од Скоро Ангели Empty
ПишувањеПредмет: Гласање во врска со личностите од Скоро Ангели   Гласање во врска со личностите од Скоро Ангели EmptyСаб Дек 19, 2009 1:52 pm

Од денес почнува Блог тука во Скоро Ангели награди Студиите "Todocristv" имаат време да гласаат за вашиот омилен до ден вторник, 22 декември, денот на кој на затворањето на избирачките места. гласови освои и помогне на вашиот омилен лик од стрип Ангели 2009. Наградите се разделени со многу елементи.

* Најдобар женски карактер
* Најдобар машки лик
* Песната на годината
* Најдобар основање 2009
* Најдобар гостин ѕвезда
* Најдобар Пар
* Најдобар Суперхерој
* Најдобар Рокенрол
* Најдобра женска пејачка
* Најдобро Машко
* Најдобар Villain на Ангели
* Најдобар актер во драма
* Најдобар актер во комедија
* Најдобра актерка во драма
* Најубаво момче
* Во најубавата девојка
* Најдобра сезона на Ангели
* TodoCrisTv на годината.

Можете да гласате на http://todocristv.blogspot.com/2009/12/premios-todocristv-2010-vota-tu.html

_________________
Гласање во врска со личностите од Скоро Ангели 2dhi5pk
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
https://lali-esposito.forummk.com
 
Гласање во врска со личностите од Скоро Ангели
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Портал новости-
Отиди до: