Лали Еспосито
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 //////////////////

Go down 
АвторПорака
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

////////////////// Empty
ПишувањеПредмет: //////////////////   ////////////////// EmptyПон Дек 21, 2009 11:22 pm

/


Последната промена е направена од Simonka19 на Нед Фед 27, 2011 4:55 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

////////////////// Empty
ПишувањеПредмет: Re: //////////////////   ////////////////// EmptyПет Дек 25, 2009 3:12 pm

WoW! Иако си почетник супер работиш!!!

_________________
////////////////// 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

////////////////// Empty
ПишувањеПредмет: Re: //////////////////   ////////////////// EmptyПет Дек 25, 2009 4:15 pm

/


Последната промена е направена од Simonka19 на Нед Фед 27, 2011 4:55 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

////////////////// Empty
ПишувањеПредмет: Re: //////////////////   ////////////////// EmptyПет Дек 25, 2009 4:27 pm

Паа... ај некоја ако мижи како рок стил! Smile

_________________
////////////////// 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

////////////////// Empty
ПишувањеПредмет: Re: //////////////////   ////////////////// EmptyНед Јан 03, 2010 12:42 am

/


Последната промена е направена од Simonka19 на Нед Фед 27, 2011 4:55 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

////////////////// Empty
ПишувањеПредмет: Re: //////////////////   ////////////////// EmptyНед Јан 03, 2010 4:11 pm

////////////////// 9hi26r

И вакви некој сл. Very Happy

_________________
////////////////// 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

////////////////// Empty
ПишувањеПредмет: Re: //////////////////   ////////////////// EmptyЧет Јан 07, 2010 7:20 pm

/


Последната промена е направена од Simonka19 на Нед Фед 27, 2011 4:55 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

////////////////// Empty
ПишувањеПредмет: Re: //////////////////   ////////////////// EmptyСаб Јан 09, 2010 12:11 am

Фалааааа! Супппп еее! I love you ит!!

_________________
////////////////// 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

////////////////// Empty
ПишувањеПредмет: Re: //////////////////   ////////////////// EmptyСаб Јан 09, 2010 5:02 pm

/


Последната промена е направена од Simonka19 на Нед Фед 27, 2011 4:54 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 23
Location : Дома

////////////////// Empty
ПишувањеПредмет: Re: //////////////////   ////////////////// EmptyНед Фед 21, 2010 11:37 am

Овие ти се супер ,ама ставај по 2 или повеќе слики!Тоа бај Симонка 19 прави го помало!
И горе постот со цветче ти е спам!Пост само со емоушн или со само 2 збора е спам!

_________________
////////////////// Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
////////////////// Empty
ПишувањеПредмет: Re: //////////////////   ////////////////// Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
//////////////////
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Општо :: Фотошоп-
Отиди до: