Лали Еспосито
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Добро/Лошо

Go down 
АвторПорака
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Добро/Лошо Empty
ПишувањеПредмет: Добро/Лошо   Добро/Лошо EmptyВто Дек 22, 2009 9:49 pm

Тука ќе поставуваме разни прашања,дали се добри или лоши.....пример

Ако ја укинат серијата Забранета Љубов?
И сега ако на вас тоа ви е добро пишете Добро и ставете ново прашање под вас

Да дојде Бену во Ск?
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

Добро/Лошо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добро/Лошо   Добро/Лошо EmptyПет Дек 25, 2009 3:28 pm

Најјјјјјј добро! Ама после и во БТ! Very Happy

Шехерзад да умри! Sad

_________________
Добро/Лошо 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 22
Location : Дома

Добро/Лошо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добро/Лошо   Добро/Лошо EmptyСаб Дек 26, 2009 9:25 am

Лошо
Михрибан да си отиде од серијата 1001 Ноќ?
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

Добро/Лошо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добро/Лошо   Добро/Лошо EmptyВто Дек 29, 2009 1:47 pm

Лошооооо...

Да има продолжен распуст?

_________________
Добро/Лошо 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 23
Location : Home Sweet Home

Добро/Лошо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добро/Лошо   Добро/Лошо EmptyВто Дек 29, 2009 4:33 pm

da najdobro ne6o 4e e to

jana (lovely girl) da umrit :d
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

Добро/Лошо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добро/Лошо   Добро/Лошо EmptyВто Дек 29, 2009 4:36 pm

Зошто пост врез пост за исто?

Иначе најлошо нешто!

да си најпаметниот човек на светот!

_________________
Добро/Лошо 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 23
Location : Home Sweet Home

Добро/Лошо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добро/Лошо   Добро/Лошо EmptyВто Дек 29, 2009 4:48 pm

i dobro i lo6o a ist post vrz post po gre6ka soryyyyy
Вратете се на почетокот Go down
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 22
Location : Дома

Добро/Лошо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добро/Лошо   Добро/Лошо EmptyСре Дек 30, 2009 11:57 am

А да прашаше?
Еве јас
Да ни го продолжаат распустот за 20 дена повеќе
Вратете се на почетокот Go down
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 23
Location : Home Sweet Home

Добро/Лошо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добро/Лошо   Добро/Лошо EmptyСре Дек 30, 2009 4:03 pm

добро
ама мозит и за една година
Very Happy
да умрит хуан круз (од ангели)?
Вратете се на почетокот Go down
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 22
Location : Дома

Добро/Лошо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добро/Лошо   Добро/Лошо EmptyСре Дек 30, 2009 11:32 pm

Добро
Онур и Шехерзад да се смират?(1001 Ноќ)

_________________
Добро/Лошо Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 23
Location : Home Sweet Home

Добро/Лошо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добро/Лошо   Добро/Лошо EmptyЧет Дек 31, 2009 12:51 am

Дааааааааааааааа

да не ојме на6кола
Вратете се на почетокот Go down
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 22
Location : Дома

Добро/Лошо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добро/Лошо   Добро/Лошо EmptyСаб Фед 20, 2010 11:37 pm

Добро
Мар да биде со Тијагитис

_________________
Добро/Лошо Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Добро/Лошо Empty
ПишувањеПредмет: Re: Добро/Лошо   Добро/Лошо Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Добро/Лошо
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Форумски Игри-
Отиди до: