Лали Еспосито
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Пијам/Не пијам

Go down 
АвторПорака
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Пијам/Не пијам Empty
ПишувањеПредмет: Пијам/Не пијам   Пијам/Не пијам EmptyВто Дек 22, 2009 9:51 pm

Тука пишувајте пијалоци и членот под вас треба да пише дали го пие или не го пие...

Лимонада?
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

Пијам/Не пијам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пијам/Не пијам   Пијам/Не пијам EmptyПет Дек 25, 2009 3:26 pm

Пијам

Кока-кола

_________________
Пијам/Не пијам 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 22
Location : Дома

Пијам/Не пијам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пијам/Не пијам   Пијам/Не пијам EmptyСаб Дек 26, 2009 9:31 am

Пијам
Цедевита?
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

Пијам/Не пијам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пијам/Не пијам   Пијам/Не пијам EmptyВто Дек 29, 2009 1:46 pm

Пијан

швепс?

_________________
Пијам/Не пијам 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 23
Location : Home Sweet Home

Пијам/Не пијам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пијам/Не пијам   Пијам/Не пијам EmptyВто Дек 29, 2009 4:47 pm

ne pijam uf gadno

fanta
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

Пијам/Не пијам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пијам/Не пијам   Пијам/Не пијам EmptyВто Дек 29, 2009 4:48 pm

Пијам!

Спрајт?

_________________
Пијам/Не пијам 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 23
Location : Home Sweet Home

Пијам/Не пијам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пијам/Не пијам   Пијам/Не пијам EmptyВто Дек 29, 2009 4:49 pm

mozit

dzus?
Вратете се на почетокот Go down
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 22
Location : Дома

Пијам/Не пијам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пијам/Не пијам   Пијам/Не пијам EmptyСре Дек 30, 2009 11:55 am

Пијам

Јафа
Вратете се на почетокот Go down
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 23
Location : Home Sweet Home

Пијам/Не пијам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пијам/Не пијам   Пијам/Не пијам EmptyСре Дек 30, 2009 4:04 pm

6о јафа мое6е да кази6 по конкретно
милкхејк
Вратете се на почетокот Go down
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Пијам/Не пијам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пијам/Не пијам   Пијам/Не пијам EmptyСре Дек 30, 2009 5:04 pm

ПИЈААААААААААААААААААААААААААААМ

Густо чоколадо?
Вратете се на почетокот Go down
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 22
Location : Дома

Пијам/Не пијам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пијам/Не пијам   Пијам/Не пијам EmptyСре Дек 30, 2009 11:36 pm

Де бе Јафа сокови пффффффффффффффффф
Пијам

Пепси?

_________________
Пијам/Не пијам Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 23
Location : Home Sweet Home

Пијам/Не пијам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пијам/Не пијам   Пијам/Не пијам EmptyЧет Дек 31, 2009 12:51 am

даааааа

Коктел од лимон
Вратете се на почетокот Go down
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 22
Location : Дома

Пијам/Не пијам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пијам/Не пијам   Пијам/Не пијам EmptyСаб Фед 20, 2010 11:38 pm

Пијам
Вино?

_________________
Пијам/Не пијам Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Пијам/Не пијам Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пијам/Не пијам   Пијам/Не пијам Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Пијам/Не пијам
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Форумски Игри-
Отиди до: