Лали Еспосито
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Оцени го потписот на тој што е пред тебе

Go down 
АвторПорака
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Оцени го потписот на тој што е пред тебе Empty
ПишувањеПредмет: Оцени го потписот на тој што е пред тебе   Оцени го потписот на тој што е пред тебе EmptyВто Дек 22, 2009 10:02 pm

Ова е како за аватарот,само тука за потписот..
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

Оцени го потписот на тој што е пред тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оцени го потписот на тој што е пред тебе   Оцени го потписот на тој што е пред тебе EmptyПет Дек 25, 2009 3:25 pm

100+

_________________
Оцени го потписот на тој што е пред тебе 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 22
Location : Дома

Оцени го потписот на тој што е пред тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оцени го потписот на тој што е пред тебе   Оцени го потписот на тој што е пред тебе EmptyСаб Дек 26, 2009 9:32 am

10+
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

Оцени го потписот на тој што е пред тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оцени го потписот на тој што е пред тебе   Оцени го потписот на тој што е пред тебе EmptyВто Дек 29, 2009 1:46 pm

Немаш потпис

_________________
Оцени го потписот на тој што е пред тебе 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 22
Location : Дома

Оцени го потписот на тој што е пред тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оцени го потписот на тој што е пред тебе   Оцени го потписот на тој што е пред тебе EmptyСре Дек 30, 2009 11:59 am

Имам
8

_________________
Оцени го потписот на тој што е пред тебе Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

Оцени го потписот на тој што е пред тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оцени го потписот на тој што е пред тебе   Оцени го потписот на тој што е пред тебе EmptyСре Дек 30, 2009 3:36 pm

Е сега даа!10

_________________
Оцени го потписот на тој што е пред тебе 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 22
Location : Дома

Оцени го потписот на тој што е пред тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оцени го потписот на тој што е пред тебе   Оцени го потписот на тој што е пред тебе EmptyСре Дек 30, 2009 11:19 pm

8

_________________
Оцени го потписот на тој што е пред тебе Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Оцени го потписот на тој што е пред тебе Empty
ПишувањеПредмет: Re: Оцени го потписот на тој што е пред тебе   Оцени го потписот на тој што е пред тебе Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Оцени го потписот на тој што е пред тебе
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Форумски Игри-
Отиди до: