Лали Еспосито
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Marti's Gallery

Go down 
АвторПорака
Marti.Igarzabal

Marti.Igarzabal

Posts : 32
Парички : 37
Репутација : 0
Join date : 2009-12-25

Marti's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Marti's Gallery   Marti's Gallery EmptyЧет Јан 07, 2010 8:27 pm

Работам на фотошоп.И не сум почетник ама катастрофам ми се изработките.
Еве едено мало делче од изработките.
Marti's Gallery So3k9i
Marti's Gallery 2ytsf20
Marti's Gallery 6ifxn7
Marti's Gallery 28ro6lf
Marti's Gallery Rlb9tx
Marti's Gallery Ip2jxu

Па ако сакате порачајте си нешто santa
Вратете се на почетокот Go down
Marti.Igarzabal

Marti.Igarzabal

Posts : 32
Парички : 37
Репутација : 0
Join date : 2009-12-25

Marti's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: Marti's Gallery   Marti's Gallery EmptyЧет Јан 07, 2010 8:58 pm

извинете пост врз пост
њу
Marti's Gallery 25s6a9l Marti's Gallery 21lic6c
Вратете се на почетокот Go down
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Marti's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: Marti's Gallery   Marti's Gallery EmptyЧет Јан 07, 2010 10:38 pm

Супер ти се и мн. ми се свиѓа тој со Селена првиот
Аватари до Ема Ватсон
Вратете се на почетокот Go down
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 23
Location : Дома

Marti's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: Marti's Gallery   Marti's Gallery EmptyНед Фед 21, 2010 11:39 am

Ај за мене комплет со Лали

_________________
Marti's Gallery Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Marti's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: Marti's Gallery   Marti's Gallery Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Marti's Gallery
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Општо :: Фотошоп-
Отиди до: