Лали Еспосито
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 An4i's Gallery

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 23
Location : Дома

An4i's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: An4i's Gallery   An4i's Gallery EmptyСаб Дек 19, 2009 11:24 am

Можете да нарачувате потписи ,аватари,икони и блинки
Welcome to my New Gallery
An4i's Gallery Emiliaattiasbyan4i12

An4i's Gallery Emiliaattiasbyan4i11

An4i's Gallery Emiliaattiasbyan4i

An4i's Gallery Attiasbyan4iv

An4i's Gallery Emillia

An4i's Gallery Pablomartinez

An4i's Gallery Ramaf

An4i's Gallery Eugeniag

An4i's Gallery Mariaeugenia

An4i's Gallery Mariaeugeniasuarez

An4i's Gallery Eugebyan4i

An4i's Gallery Jazo

An4i's Gallery Eugesbyan4iw

An4i's Gallery Princcessjazmin

An4i's Gallery 1257100167266f

An4i's Gallery Blendsbyan4i1

An4i's Gallery 46f97815456840fcf8c7490

An4i's Gallery Plali

An4i's Gallery 357738yqhzydsfqgtv2jlpe

An4i's Gallery 2e3225t

An4i's Gallery Marianaespositooooooo

An4i's Gallery 1263531243046f

An4i's Gallery Thiaguella

An4i's Gallery Zamartince3

An4i's Gallery Forbojana

An4i's Gallery 1262460886491f1

An4i's Gallery 1263530643852f

An4i's Gallery 1263006351171f

An4i's Gallery Valeriaigarzabal03

An4i's Gallery 1251813375842f1

An4i's Gallery Mariadelcerro3byan4il

An4i's Gallery Mariadelcerro

An4i's Gallery Mariadelcerroz

An4i's Gallery Mileycyrus2

An4i's Gallery Bgmileycyrus2411

An4i's Gallery Bgmileycyrus211

An4i's Gallery 273mp

An4i's Gallery Avrill

An4i's Gallery Andrianalima

An4i's Gallery Bergzarkorel

An4i's Gallery Binbirgecek

An4i's Gallery Korel

An4i's Gallery Zbgdemilovato9rn

An4i's Gallery 48250252

An4i's Gallery 23105974 An4i's Gallery 65829112

An4i's Gallery 23294709 An4i's Gallery 20923562

An4i's Gallery 85511860 An4i's Gallery 50878170

An4i's Gallery 39596437 An4i's Gallery 89188523 An4i's Gallery 59802837

An4i's Gallery 66286233 An4i's Gallery 49733512 An4i's Gallery 33200094 An4i's Gallery 25287846 An4i's Gallery 53405871


An4i's Gallery 57993161 An4i's Gallery 94115681 An4i's Gallery 83264185 An4i's Gallery 75879837 An4i's Gallery 14120393 An4i's Gallery 33708846 An4i's Gallery 20790701 An4i's Gallery 85681225

An4i's Gallery 41158569 An4i's Gallery 76055306 An4i's Gallery 68629991 An4i's Gallery 75225809 An4i's Gallery 96478132 An4i's Gallery 65549775 An4i's Gallery 52948175 An4i's Gallery 80996507

An4i's Gallery 53278221 An4i's Gallery 49898593 An4i's Gallery 34546321
An4i's Gallery 99968538 An4i's Gallery 79556209 An4i's Gallery 14770817 An4i's Gallery 26141866 An4i's Gallery 15653708
An4i's Gallery 92663563 An4i's Gallery 27695893

An4i's Gallery Jus1 An4i's Gallery Jus2 An4i's Gallery Jus3 An4i's Gallery Jus4u An4i's Gallery Jus5 An4i's Gallery Jus6 An4i's Gallery Jus7 An4i's Gallery Jus8

An4i's Gallery 1emi An4i's Gallery 2emi An4i's Gallery 3emi

An4i's Gallery 4emi An4i's Gallery 5emi An4i's Gallery 6emi An4i's Gallery 7emi


An4i's Gallery 44302467 An4i's Gallery 94174092 An4i's Gallery 16545224 An4i's Gallery 99788988 An4i's Gallery 38222138 An4i's Gallery 96304392 An4i's Gallery 55324528 An4i's Gallery 44462073

An4i's Gallery 1pit An4i's Gallery 2pit An4i's Gallery 3pit An4i's Gallery 4pit An4i's Gallery 5pit

Некои стари анимации
An4i's Gallery T244829375_64050_7 An4i's Gallery T244829590_83395_7 An4i's Gallery T244829591_77559_7 An4i's Gallery T244838477_46426_7 An4i's Gallery T244829202_89429_7

An4i's Gallery 1262227445316f

1 верзија
An4i's Gallery Hilaryduff56

2 верзија
An4i's Gallery Hilaryduffh


Слики кога ќе нарачувате не треба да поставувате,ако ми требаат за вашата нарачка ќе ви пишам по ПП


Последната промена е направена од An4i на Саб Фед 06, 2010 11:44 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 23
Location : Дома

An4i's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   An4i's Gallery EmptyСаб Дек 19, 2009 1:36 pm

Супер ти се изработките! Не сум видела некој на пикник да работи толку убаво!

_________________
An4i's Gallery 2dhi5pk
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
https://lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 23
Location : Дома

An4i's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   An4i's Gallery EmptyСаб Дек 19, 2009 5:27 pm

Фала
Ама не сум почетник Smile
Вратете се на почетокот Go down
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 23
Location : Дома

An4i's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   An4i's Gallery EmptyСаб Дек 19, 2009 11:26 pm

Извинете за п. врз п.
Еугениа Суарез:
An4i's Gallery Jazo
An4i's Gallery Jazjm

Новогодишни:
Чорапи :4364454:
An4i's Gallery Q14484173 An4i's Gallery Q63457512 An4i's Gallery Q64928024 An4i's Gallery Q14592699 An4i's Gallery Q65671091 An4i's Gallery Q65671093
Некои подароци:
An4i's Gallery Q65671481 An4i's Gallery Q65671485 An4i's Gallery Q65671550

An4i's Gallery Q62642302 An4i's Gallery Q62642099 An4i's Gallery Q13438716 An4i's Gallery Q62642304 An4i's Gallery Q63355164 An4i's Gallery Q62983762 An4i's Gallery Q17002049 An4i's Gallery Q64403035 An4i's Gallery Q13438683 An4i's Gallery Q64540021 An4i's Gallery Q63535272 An4i's Gallery Q63249693 An4i's Gallery Q14414443 An4i's Gallery Q58304226 An4i's Gallery Q14332123 An4i's Gallery Q15003775 An4i's Gallery Q63598294 An4i's Gallery Q62810562 An4i's Gallery Q65671091 An4i's Gallery Q63787586
Вратете се на почетокот Go down
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

An4i's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   An4i's Gallery EmptyВто Дек 22, 2009 9:30 pm

Мн. ти се убавиии
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

An4i's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   An4i's Gallery EmptyПет Дек 25, 2009 3:13 pm

На пикник!!!! Suspect Боооо! Па пренајубај сеее!!!

_________________
An4i's Gallery 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Marti.Igarzabal

Marti.Igarzabal

Posts : 32
Парички : 37
Репутација : 0
Join date : 2009-12-25

An4i's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   An4i's Gallery EmptyСаб Дек 26, 2009 10:28 am

браво супер ти сеее
Вратете се на почетокот Go down
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 23
Location : Дома

An4i's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   An4i's Gallery EmptyСаб Дек 26, 2009 10:34 am

Фала на сите
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

An4i's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   An4i's Gallery EmptyСаб Дек 26, 2009 12:20 pm

Леле те молам да ми објасниш како работиш толку убо на пикник!!! Мн сакам да знам убо да работам! Ако треба и по пп пушти! ПЛЗ! Very Happy Very Happy

_________________
An4i's Gallery 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 23
Location : Дома

An4i's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   An4i's Gallery EmptyСаб Дек 26, 2009 2:13 pm

После 1 ви
Спор интернет не се пушта пикник
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

An4i's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   An4i's Gallery EmptyСаб Јан 02, 2010 10:47 pm

Еј! Сори ако сум досадна, ама те мнолам да ми објасниш како ставаш позадина па некоја слика или 2 или повеќе слики врз една позадина!! Само се мачам да го најдам одговорот ама не можам!!! Suspect Ако можиш да ми објасниш (можи преку ПП или на мсн!) Плизз!

_________________
An4i's Gallery 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 23
Location : Дома

An4i's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   An4i's Gallery EmptyНед Јан 03, 2010 2:56 pm

Па кога ќе го пуштиш picnik и горе има collage и таму можеш да спојуваш слики

_________________
An4i's Gallery Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Marti.Igarzabal

Marti.Igarzabal

Posts : 32
Парички : 37
Репутација : 0
Join date : 2009-12-25

An4i's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   An4i's Gallery EmptyПет Јан 08, 2010 4:19 pm

еве јас ти коментирам
супер ти се ситеее браос
ај мене од Мајли
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

An4i's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   An4i's Gallery EmptyСаб Јан 09, 2010 12:09 am

Добро гледам и се чудам! Како постигнуваш ефект како и две слики да се споени ама и да имаат иста позадина!!! ПЛЗ ко ќе можиш кажи ми (ако сакаш преку П.П или на мсн)!! ПЛЗ Very Happy

_________________
An4i's Gallery 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 23
Location : Дома

An4i's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   An4i's Gallery EmptyСаб Јан 09, 2010 12:32 am

Епа ке си најдеш слики со иста позадина и така ќе си ги споиш во Collage

_________________
An4i's Gallery Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 23
Location : Дома

An4i's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   An4i's Gallery EmptyВто Јан 12, 2010 3:05 pm

Sorry за пост врз пост
и Sorry Марти не сум видела дека си порачала
An4i's Gallery 273mp
An4i's Gallery 11jpgz

_________________
An4i's Gallery Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Marti.Igarzabal

Marti.Igarzabal

Posts : 32
Парички : 37
Репутација : 0
Join date : 2009-12-25

An4i's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   An4i's Gallery EmptyВто Јан 12, 2010 8:10 pm

фала суперр ее
Вратете се на почетокот Go down
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 24
Location : Home Sweet Home

An4i's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   An4i's Gallery EmptyВто Јан 12, 2010 8:17 pm

Мозит за мене една со Лали,Еуге,Рочи и Еми? confused
Вратете се на почетокот Go down
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 23
Location : Дома

An4i's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   An4i's Gallery EmptyВто Јан 12, 2010 9:45 pm

An4i напиша:
Sorry за пост врз пост
и Sorry Марти не сум видела дека си порачала
An4i's Gallery 273mp
An4i's Gallery 11jpgz

Колку е убав..па јас на фотошоп неможам ваков да напрам.

_________________
An4i's Gallery 2dhi5pk
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
https://lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 23
Location : Дома

An4i's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   An4i's Gallery EmptyПон Јан 18, 2010 11:07 am

Kova4 give me pictures

_________________
An4i's Gallery Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 24
Location : Home Sweet Home

An4i's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   An4i's Gallery EmptyПон Јан 18, 2010 10:37 pm

An4i's Gallery 211qb79
An4i's Gallery 2j7bkm
An4i's Gallery Nnl37d
An4i's Gallery Erbic7
Вратете се на почетокот Go down
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 23
Location : Дома

An4i's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   An4i's Gallery EmptyВто Јан 19, 2010 7:36 pm

На 1ви

_________________
An4i's Gallery Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 24
Location : Home Sweet Home

An4i's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   An4i's Gallery EmptyВто Јан 19, 2010 8:19 pm

6o?
Вратете се на почетокот Go down
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 23
Location : Дома

An4i's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   An4i's Gallery EmptyЧет Јан 21, 2010 1:36 pm

На 1ви ќе ти направам многу ми е спор интернетот

_________________
An4i's Gallery Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 24
Location : Home Sweet Home

An4i's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   An4i's Gallery EmptyЧет Јан 21, 2010 2:04 pm

Ok
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
An4i's Gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: An4i's Gallery   An4i's Gallery Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
An4i's Gallery
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Општо :: Фотошоп-
Отиди до: