Лали Еспосито
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Што најмногу ве нервира?

Go down 
АвторПорака
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

Што најмногу ве нервира? Empty
ПишувањеПредмет: Што најмногу ве нервира?   Што најмногу ве нервира? EmptyСре Ное 25, 2009 2:23 pm

Најмн ме нервираат шмизли,дволични и себични луѓе! Mad Mad Mad
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 23
Location : Дома

Што најмногу ве нервира? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што најмногу ве нервира?   Што најмногу ве нервира? EmptyСре Ное 25, 2009 3:24 pm

ШМИЗЛЛ...со 2 Л и најмн. ме нервира од кај мене една Драгана и еден Петар cherry
Вратете се на почетокот Go down
https://lali-esposito.forummk.com
Thianna

Thianna

Posts : 33
Парички : 39
Репутација : 0
Join date : 2009-11-28

Што најмногу ве нервира? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што најмногу ве нервира?   Што најмногу ве нервира? EmptyПон Ное 30, 2009 5:44 pm

Шмизли, дволични луѓе, лажговци Mad
Вратете се на почетокот Go down
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Што најмногу ве нервира? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што најмногу ве нервира?   Што најмногу ве нервира? EmptyПон Дек 21, 2009 10:57 pm

ШМИЗЛИ
ВУЛГАРНИ ДЕЦА(ВОЗРАСНИ..ШО И ДА СЕ)
СЕБИЧНИ
КОПИРААТ СТИЛ
ПРЕПИШУВААТ
ТЕПААТ
И СЕ ЛУТАТ ЗА СЕ И СЕШТО
Вратете се на почетокот Go down
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 23
Location : Дома

Што најмногу ве нервира? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што најмногу ве нервира?   Што најмногу ве нервира? EmptyНед Дек 27, 2009 11:25 am

Simonka19 напиша:
ШМИЗЛИ
СЕБИЧНИ
КОПИРААТ СТИЛ
ПРЕПИШУВААТ
ТЕПААТ
И СЕ ЛУТАТ ЗА СЕ И СЕШТО
Вратете се на почетокот Go down
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 23
Location : Дома

Што најмногу ве нервира? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што најмногу ве нервира?   Што најмногу ве нервира? EmptyПон Дек 28, 2009 6:40 pm

Ме нервираат лугето кои ке најдат некоја слика и ке постават на фотолог и линкови и текстови ке испонапишат по сликата.

_________________
Што најмногу ве нервира? 2dhi5pk
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
https://lali-esposito.forummk.com
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 24
Location : Home Sweet Home

Што најмногу ве нервира? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што најмногу ве нервира?   Што најмногу ве нервира? EmptyВто Дек 29, 2009 4:57 pm

i jas ko jana a dragana ne da me nerviratttttttttttttt
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Што најмногу ве нервира? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Што најмногу ве нервира?   Што најмногу ве нервира? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Што најмногу ве нервира?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Општо :: Оф топик-
Отиди до: