Лали Еспосито
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?

Go down 
АвторПорака
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? Empty
ПишувањеПредмет: Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?   Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? EmptyСре Ное 25, 2009 2:30 pm

На матурата кај брачеда ми кога требаше да кажам нешто што не го имам направено а ме натераа (тоа беше да кажам дека јас го скршив прозорецот од колата на партнерот на брашеда ми)! Леле како поцрвенаф! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Thianna

Thianna

Posts : 33
Парички : 39
Репутација : 0
Join date : 2009-11-28

Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?   Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? EmptyПон Ное 30, 2009 5:48 pm

Хаха коа имав 5 годинки залепив мрсул на колата на сопсвеникот кој беше до мене и он почна да се смее geek , а ја коа го видоф сум избегала од срам Embarassed Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?   Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? EmptyПон Дек 21, 2009 11:01 pm

Кога се правам некогаш дека сум најпаметна или дека можам се и највише се срамам кога ќе паднам...леле како се нервирам...едно девојче имаше во еден парк и се каравме и јас си се превртував преку железо и само се качив на највисоко ама дека имав тренерка врзана за половина и се лизнав и паднав доле и девојчето почна да ми се смее и јас цела поцрвенев и се правев дека не ме боли,а уствари цела рака изгребана ми беше...
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?   Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? EmptyПет Дек 25, 2009 3:04 pm

Simonka19 напиша:
Кога се правам некогаш дека сум најпаметна или дека можам се и највише се срамам кога ќе паднам...леле како се нервирам...едно девојче имаше во еден парк и се каравме и јас си се превртував преку железо и само се качив на највисоко ама дека имав тренерка врзана за половина и се лизнав и паднав доле и девојчето почна да ми се смее и јас цела поцрвенев и се правев дека не ме боли,а уствари цела рака изгребана ми беше...

Лелеее! Sad Колку неќам така ко ќе се смеј некој!!! Suspect

_________________
Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Simonka19Posts : 111
Парички : 163
Репутација : -2
Join date : 2009-12-21

Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?   Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? EmptyЧет Јан 07, 2010 7:52 pm

Денес коа пискав низ цело маало додека ме бркаше огромно куче
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?   Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? EmptyВто Јан 19, 2010 12:05 pm

Исто така јас се имам застрамено оваа година кога бевме на одмор во Грција и бевме на плажа. Потоа влеговме да се капиме и јас решив татко ми да ме фрли во вода. Откако се качив тој ме фрли и јас на цел глас `Опааааааа..... И цела плажа ми се сврти и ме гледаше мене! Каков страм! Потоа кога ќе се сетам на ова ми идат солзи од смеење!! Razz lol! lol!

_________________
Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Sponsored content
Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?   Кога најмногу сте се почуствувале застрамено? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Кога најмногу сте се почуствувале застрамено?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Општо :: Оф топик-
Отиди до: