Лали Еспосито
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Лали Еспосито

Македонски форум за Лали Еспосито lali-esposito.forummk.com
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Lovely Girl's gallery

Go down 
АвторПорака
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

Lovely Girl's gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: Lovely Girl's gallery   Lovely Girl's gallery EmptyСаб Ное 14, 2009 8:07 pm

Wowww! Супер се потписите и аватарите! I love you
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Thianna

Thianna

Posts : 33
Парички : 39
Репутација : 0
Join date : 2009-11-28

Lovely Girl's gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: Lovely Girl's gallery   Lovely Girl's gallery EmptyСаб Ное 28, 2009 7:29 pm

Супер ти се сите Јануув. flower
Вратете се на почетокот Go down
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 23
Location : Дома

Lovely Girl's gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: Lovely Girl's gallery   Lovely Girl's gallery EmptyСаб Ное 28, 2009 8:41 pm

Дечки на несакање го избришав првиот пост и еве ги сите изработки

Људи ново сеа праам порачки

Lovely Girl's gallery Mujts6
Lovely Girl's gallery 2mws8xi
Lovely Girl's gallery 19woqb
Lovely Girl's gallery 168wsc8
Lovely Girl's gallery 29e2er9
Lovely Girl's gallery V5l9av
Lovely Girl's gallery 2ev52y1
Lovely Girl's gallery Lalilazani
Lovely Girl's gallery Asn
Lovely Girl's gallery Ewew
Lovely Girl's gallery Vsetlj
Lovely Girl's gallery Tiagela2
Lovely Girl's gallery Ciolll
Lovely Girl's gallery 34147261
Lovely Girl's gallery Ema2
Lovely Girl's gallery Ghf
Lovely Girl's gallery Pooooc
Lovely Girl's gallery 16068435
Lovely Girl's gallery Cxzcxc
Lovely Girl's gallery Emiii
Lovely Girl's gallery Eugesuarez
Lovely Girl's gallery Eugeeeeee
Lovely Girl's gallery Halary
Lovely Girl's gallery Jazi
Lovely Girl's gallery Lalilazani
Lovely Girl's gallery Lily
Lovely Girl's gallery Rinaldi
Lovely Girl's gallery Paz
Lovely Girl's gallery Lilp
Lovely Girl's gallery K53c77
Lovely Girl's gallery 6zykbb
Lovely Girl's gallery 2e4ykhh
Lovely Girl's gallery 21ewlu
Lovely Girl's gallery Nye9eh
Lovely Girl's gallery 2rmpbnp
Lovely Girl's gallery Bg4vpf
Lovely Girl's gallery Eio4nn
Lovely Girl's gallery 2b5z5h
Lovely Girl's gallery Vsetlj
Lovely Girl's gallery 2i0esyb
Lovely Girl's gallery 15gtoc4
Lovely Girl's gallery 23wskzt
Lovely Girl's gallery O8gjt4
Lovely Girl's gallery 2daeopd
Lovely Girl's gallery Angelesi
Lovely Girl's gallery Cannn
Lovely Girl's gallery Demft
Lovely Girl's gallery Demisel
Lovely Girl's gallery Haz
Lovely Girl's gallery Jgfd
Lovely Girl's gallery Lalic
Lovely Girl's gallery Meryq
Lovely Girl's gallery Teffffff
Lovely Girl's gallery Tiagela
Lovely Girl's gallery Jazmin
Lovely Girl's gallery Mileyrx


Последната промена е направена од Lovely Girl на Вто Дек 29, 2009 6:07 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
https://lali-esposito.forummk.com
Simple Girl

Simple Girl

Posts : 37
Парички : 42
Репутација : 1
Join date : 2009-11-08

Lovely Girl's gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: Lovely Girl's gallery   Lovely Girl's gallery EmptyСаб Ное 28, 2009 9:06 pm

леле овај со еми преубав ее!!
Вратете се на почетокот Go down
*sofeks*:D
Администратор
*sofeks*:D

Posts : 281
Парички : 365
Репутација : 0
Join date : 2009-10-31
Age : 24
Location : ХоУм☻☺

Lovely Girl's gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: Lovely Girl's gallery   Lovely Girl's gallery EmptyПет Дек 04, 2009 6:39 pm

Ако можи аватар и потпис од оваа слика. Тнх од напред! Very Happy

Lovely Girl's gallery Domj68

_________________
Lovely Girl's gallery 22xr0o
♥️у♥️
Вратете се на почетокот Go down
http://www.lali-esposito.forummk.com
Kova4
Надгледувач
Kova4

Posts : 150
Парички : 171
Репутација : 0
Join date : 2009-12-28
Age : 24
Location : Home Sweet Home

Lovely Girl's gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: Lovely Girl's gallery   Lovely Girl's gallery EmptyВто Дек 29, 2009 5:06 pm

ej jana daj ziti se npraj mi od parojne mar i tiago,haz i tacho i rama i vale
Вратете се на почетокот Go down
Lovely Girl

Lovely Girl

Posts : 144
Парички : 205
Репутација : 2
Join date : 2009-09-26
Age : 23
Location : Дома

Lovely Girl's gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: Lovely Girl's gallery   Lovely Girl's gallery EmptyСре Јан 13, 2010 10:30 pm

Еве специално за Kova4 од Лали

Lovely Girl's gallery 35d26ux

_________________
Lovely Girl's gallery 2dhi5pk
Made by Me
Вратете се на почетокот Go down
https://lali-esposito.forummk.com
An4i
Модератор
An4i

Posts : 276
Парички : 381
Репутација : 1
Join date : 2009-12-19
Age : 23
Location : Дома

Lovely Girl's gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: Lovely Girl's gallery   Lovely Girl's gallery EmptyЧет Јан 14, 2010 12:47 pm

Преубави ти се сите
Ај за мене ако може комплет со Мар?

_________________
Lovely Girl's gallery Bgmileycyrus2411
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Lovely Girl's gallery Empty
ПишувањеПредмет: Re: Lovely Girl's gallery   Lovely Girl's gallery Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Lovely Girl's gallery
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Лали Еспосито :: Општо :: Фотошоп-
Отиди до: